Ucak Kargo

 

Ucak Kargo

 

Deniz Kargo

Deniz Kargo
 

Deniz Kargo

 

Kurye - Hizli Kargo

E-Ticaret Kargo
 

Kurye - Hizli Kargo

 

Karayolu Kargo

 

Karayolu Kargo

Suudi Arabistan kargo hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin ürünlerini teslimat kurallarına göre en hızlı şekilde teslim etmekteyiz.

Deniz aşırı ülkelere kargolarınızı güvenle ulaştırmak için sektördeki en iyi firmaları tercih ettiğinizde faydasını göreceksiniz. Bu anlamda müşteri memnuniyeti yüksek olan ve tüm kargolarınızı alıcılarına güvenli bir şekilde ulaştırmak için yıllardır çalışan firmamız Suudi Arabistan kargo hizmetinde firmamızla çalışmak isteyebilirsiniz.

Firmalarımız Suudi Arabistan kargolarınızı korumakla ve bu kargoları teslim etmekle yükümlüdür. Firmamız Türkiye’den Suudi Arabistan’a ve Suudi Arabistan’dan türkiye’ye koli, koli veya koli ve eşyalarınızı kargo kayıp, kayıp, hırsızlık veya hasar olmadan transfer etmektedir.

Suudi Arabistan kargo hizmetimizi tüm kurum, kuruluş ve şahıslara sunarak olası tüm sorunlara çözüm üreterek istifleme, transfer ve gümrük süreçlerinin sorunsuz geçmesini sağlıyoruz.

Son Yazilar

Suudi Arabistan ve Kargo hakkinda

Suudi Arabistan kargo gönderim sürecini kolay bir deneyime dönüştürmek için tüm prosedürler ile firmamız ilgilenmektedir.
Suudi Arabistan kargo hizmeti dışındaki yöntemlerle kargonuzu göndermek istediğinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve tecrübemiz Suudi Arabistan kargo gönderimlerinde oluşabilecek hataları ortadan kaldırarak kişi ve kurumları maddi ve manevi kayıplardan korumaktadır.
Firmamızın Suudi Arabistan kargo
hizmeti ile kargolarınız hızlı ve özenli bir şekilde taşınmaktadır. Türkiye-Suudi Arabistan transfer firması arayan şahıslar gibi kurumsal firmalar da firmamızla çalışabilirler.

Hava kargo hizmeti ihtiyacınız varsa acente kalitesi kadar araçların güvenliği de önemlidir.
Çünkü kargo süreci boyunca doğru yönetilmelidir. Suudi Arabistan kargo hizmeti veren firmamız , diğer hizmetler gibi tüm hava kargo hizmetlerini organize etmekte ve gerekli tüm işlemleri tamamlamak için firmamız her zaman yanınızdadır.
Tecrübeli ve kaliteli Suudi Arabistan kargo hizmet sağlayıcısı arıyorsanız , telefonun diğer ucundayız.

Firmamız farklı destinasyonlara ve farklı kargo türleri için Suudi Arabistan kargo hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle Suudi Arabistan kargo hizmetinin fiyatı kargonun cinsine ve teslim noktasına göre değişmektedir.
Suudi Arabistan kargo hizmeti ile kargolarınızın transferinin ne kadara mal olacağını öğrenmek için kargo içeriği, adet, ölçü ve teslim yeri (havaalanı veya adres) hakkında firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir.
Suudi Arabistan kargo hizmetini uygun fiyatlarla veren firmalarımız sizlere en uygun fiyat teklifini verecektir.
Anlaşma sonrası transfer süreci başlayacak ve Suudi Arabistan kargo hizmetini beklentilerinizin ötesinde sağlamak için tüm süreci dikkatlice planlayacağız.

Suudi Arabistan kargo hizmeti kapsamında ürün, paket, evrak, makine, gıda, tehlikeli madde, numune, ekipman, evcil hayvan ve cenaze teslimatı yapılabilmektedir.
Bunun dışında Suudi Arabistan kargo hizmeti ile yasaklı ürünler dışındaki tüm kargolarınızı transfer edebilirsiniz. Sizde hassas ve değerli Suudi Arabistan kargolarınızın olduğu gibi teslim edilmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmeniz.

Her kargonun farklı prosedürlere tabi tutulduğunu ve paketlemeden önce firmamızla iletişime geçmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bu hizmeti firmamızdan aldığınızda hızlı ve güvenilir Suudi Arabistan kargo hizmetini deneyimleyeceğinizden emin olabilirsiniz .

Havayolu taşımacılığı kaza oranı düşük, güvenli bir ulaşım aracıdır. Bu nedenle yurt dışına kargo göndermek istediğinizde genellikle havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Suudi Arabistan kargo hizmeti ile kargonuz kaybolmaz, karışmaz, bozulmaz ve zarar görmez .
Suudi Arabistan ve Türkiye arasında hava kargo hizmeti veren firmamız ile Suudi Arabistan kargolarınız güvenli ve zamanında alıcısına teslim edilir.

Suudi Arabistan, Arap Yarımadası’ndaki en büyük ülkedir. Bu ülke kuzeybatıda Ürdün, kuzey ve kuzeydoğuda Irak, doğuda Kuveyt, Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri, güneydoğuda Umman, güneyde Yemen, kuzeydoğuda Basra Körfezi ve batıda Kızıldeniz ile çevrilidir. Şeriat kanunları geçerlidir ve bu ülke bir krallıktır.
İslam’ın doğduğu bu ülkenin başkenti Riyad’dır. Mekke ve Medine dahil olmak üzere Suudi Arabistan’ın diğer önemli şehirleri Cidde, Taif ve Ed-Dammam’dır.
Resmi dil Arapçadır. Arapçadan sonra en yaygın dil İngilizcedir. Nüfusun %63’ü Suudi Arabistan vatandaşı olup, geri kalan kısmı farklı ülkelerdendir.

Suudi Arabistan, Türkiye ile güçlü ve köklü ilişkileri olan bir Arap ülkesidir. Türk yatırımcılar diğer alanlarda olduğu gibi Suudi Arabistan inşaat sektöründe de yatırım yapıyor.
Suudi Arabistan halkı Türk dizilerine ilgi gösteriyor. Ayrıca her yıl binlerce Arap turist ülkemizin İstanbul, Kapadokya, Bodrum ve Karadeniz bölgesini ziyaret etmektedir.
İki ülke arasındaki bu ilişki, karşılıklı ticaretin gelişmesine katkı sağlamaktadır.
Şehir Havaalanı Kodu Havalimanı
Abha AHB Abha
Al Kharj AKH Prens Sultan Hava Üssü
Al-Baha ABT Al-Aqiq
Alahsa HOF Alahsa
Arar RAE Arar
Bişa BHH Bişa
Büreyde ELQ Gassim Bölge Havaalanı
Dammam XZF Dammam Limanı
Dammam DMM Kral Fahd Uluslararası Havaalanı
Dawadmi DWD Dawadmi
Zahran DHA Zahran
Gürayat URY Gürayat
Hafr Albatin HBT Hafr Albatin
Dolu SAHİP OLMAK Dolu
Cizan GİZ Cizan
Cidde JED Kral Abdülaziz Uluslararası
Khamis Mushait KMX Khamis Mushait
Kral Halid Mil. Şehir KMC Kral Halid Askeri
Medine ORTA Muhammed Bin Abdülaziz
Majma MJH Majma
nejran EAM nejran
Kaysumah AQI Kaysumah
Rafa AH Rafa
Riyad RUH Kral Halid Uluslararası
Sakaka Al Jouf AJF Jouf
Şerura DSİ Şerura
Süleyman SLF Süleyman
Tebük TUU Tebük
Taif TIF Taif
Turaif TUI Turaif
Unayza UZH Unayza
Wadi Ad Dawasir WAE Wadi Ad Dawasir
çarş EJH çarş
Yenbu YNB Yenbu
Zilfi ZÜL Zilfi